Malta Premium

Konferencje

Malta Premium dysponuje profesjonalną, klimatyzowaną salą konferencyjną o powierzchni 60 m2. Pomieszczenie wyposażone jest w profesjonalny projektor, flipcharty oraz nowoczesny system nagłaśniający

 Jest to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń, wykładów, kursów czy też kameralnych spotkań biznesowych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego spotkania, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klienta. Nowoczesna i urządzona w funkcjonalny sposób sala, posiada wszelkie techniczne rozwiązania sprawiające, że każda prezentacja może być przeprowadzona na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania na terenie całego obiektu z bezpłatnej bezprzewodowej sieci Internetu.

Malta Premium oferuje także w pakiecie konferencyjnym przerwy kawowe (pojedyncze lub ciągłe), które ustalane są zgodnie z życzeniem klienta.

Rezerwacji sali konferencyjnej dokonać można dzwoniąc pod numer +48 61 307 00 09, lub wysyłając e-maila na adres: recepcja@maltapremiumhotel.pl.

Sprawdź Malta Premium Hotel w https://mojekonferencje.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij